Stig Claesson pastell

Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -74, pastell, ca 42x52 cm

404367

2016-09-10