Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -74, pastell, ca 42x52 cm
404367
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här