Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN ERIXSON X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 289/350, färglitografi, 34x43 cm.
404378
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här