Sven Erixson X:et litografi

Sven Erixson X:et litografi
Sven Erixson X:et litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN ERIXSON X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 289/350, färglitografi, 34x43 cm.

404378

2016-09-10