Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EPHRAIM STÅHL (stolmakare i Stockholm 1794-1820), stol, sengustavianskt Stockholmsarbete, signerad ES träskuren- och pastellagedekor, sitthöjd 43 cm
Smärre pastellageskador
404388
2016-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här