Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARTHUR BIANCHINI (1869-1955), Skärgårdsvy, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 45x60 cm
Enligt uppgift från Utö
Smärre krackeleringar
404393
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här