Ludvig Lubbe Nordström blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): Motiv från Örnsköldsvik, signerad och daterad Ludvig Nordström -39, blandteknik, ca 25x31 cm

404406

2016-09-13