Ljusstakar i tenn Tage Fougstedt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE FOUGSTEDT, ljusstakar, 1 par, tenn, signerade och daterade Tage Fougstedt 1923, för två ljus vardera, fräcklad dekor i rund fot, höjd ca 26 cm

Smärre stötskada

404426

2016-09-10