Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): "Den blinda" signerad G Rosengren, olja på duk, 60x45 cm
Krackeleringar
404431
2016-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här