Gustav Rosengren oljemålning

Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): "Den blinda" signerad G Rosengren, olja på duk, 60x45 cm

Krackeleringar

404431

2016-09-12