Oljemålning 1913

Oljemålning 1913
Oljemålning 1913
Oljemålning 1913
Oljemålning 1913

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), motiv av skogsglänta, signerad D J N-m 13, olja på pannå, ca 51x35 cm

404436

2016-09-10