Gideon Börje blandad teknik

Gideon Börje blandad teknik
Gideon Börje blandad teknik
Gideon Börje blandad teknik
Gideon Börje blandad teknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965), blandteknik, signerad, passepartouts innermått 41,5x25 cm
Proveniens: tidigare uställd på Galleri Färg & Form

404445

2016-09-10