Spegel Johan Åkerblad

Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN ÅKERBLAD, spegel, gustaviansk, märkt IÅ samt Stockholms hallstämpel 1787, förgylld, höjd ca 149x73 cm

Överstycke saknas, senare glas, slitage

404462

2016-09-10