Olof Hermelin olja

Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Bergslandskap, signerad Olof Hermelin 1867, olja på duk, 72x110 cm.

404474

2016-09-13