Sidobord
2016-09-13
404475
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIDOBORD, England, mahogny, 1800-tal, hjultrissor samt gallerkant, höjd 65, 48x70 cm
Bruksslitage