Serveringsskål med hänklar empire
2016-09-10
404476
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSSKÅL MED LOCK, på fat, 1800-talets första hälft, empire, dekor i guld, total höjd ca 19 cm, fatets diameter ca 21 cm
Nagg i fatets undersida