Fransk bok med tygprover 1920-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOK MED TYGPROVER 1920-TAL. Broderiies universelles. Sonderegger & Co, Herisau (Suisse). No. 91.
Broderibok med insatta tygprover och planscher med modeller, mått ca 30x20 cm.

Nött band, småskador

404480

2016-09-10