Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Stadsbild-Visby signerad och otydligt daterad A Genberg, olja på duk, 82x65 cm

404487

2016-09-12