Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1800-tal, fasettslipat 2-delat glas, bronserad dekor med voluter och musselformationer, ljusarm i mässing, ca 64x30 cm
Slitage, kompletterad
404489
2016-09-10