Edvin Ollers oljemålning
2016-09-12
404490
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E. Ollers 1944, olja på duk, 55x46 cm