Dekorativ skulptur i brons

Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons
Dekorativ skulptur i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, i form av Buddha, sydostasien, omkring 1900-talets mitt, patinerad brons, monterad på träsockel, total höjd ca 40 cm

Bruksslitage

404491

2016-09-10