Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KABINETTSKÅP, Japan, 18/1900-tal, målad dekor, höjd 43, bredd 29, djup 15 cm

slitage, mindre skador

404492

2016-09-13