Ljusstakar 1800t-tal empirestil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons, parställda gossar uppbärandes facklor med ljuspipa, sockel i ljus marmor, höjd ca 27,5 cm

Slitage, renoverade

404495

2016-09-10