Emaljtavla

Emaljtavla
Emaljtavla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMALJTAVLA, 1900-talets första hälft, troligen Frankrike, motiv av ruinscen, vävd plåt, ca 50x30 cm

Kanter med skador/bortfall

404502

2016-09-10