Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, med lådinredning 1930-tal, fanerad med flera träslag,inredning med utdragbara lådor, intarsia med 2 kvinnofigurer, kannelerade ben, höjd 160, 93x50 cm, nyckel finns
404504
2016-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här