Andreas Wargenbrant tärning på fot

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Tärningen är kastad", förgylld brons, skulptur, monogramsignerad, höjd ca 10, längd 20 cm

404514

2016-09-13