Olli Miettinen

Olli Miettinen
Olli Miettinen
Olli Miettinen
Olli Miettinen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLI MIETTINEN (1899-1969) Landskap med hus, signerad och daterad 46, ramad, dagermått ca 60 x 73 cm.

404530

2016-09-10