Jan Chrzaszcz oljemålning

Jan Chrzaszcz oljemålning
Jan Chrzaszcz oljemålning
Jan Chrzaszcz oljemålning
Jan Chrzaszcz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN CHRZASZCZ (1944): Biktande kvinna, singerad och daterad 1978, olja på duk, ca 50x44 cm

404538

2016-09-10