Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN CHRZASZCZ (1944): Biktande kvinna, singerad och daterad 1978, olja på duk, ca 50x44 cm
404538
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här