Birger Birger-Ericson

Birger Birger-Ericson
Birger Birger-Ericson
Birger Birger-Ericson
Birger Birger-Ericson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Kvinna med spegel", signerad Birger, olja på pannå, 72x59 cm

404553

2016-09-10