Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, slutet av 1800-talet, oscariansk, bädd med fjädring, svarvade ben på hjul, textil klädsel, höjd ca 70, bredd 188 samt bredd 64 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage

404580

2016-09-11