Soffa Ryssland

Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Ryssland, 1800-talets mitt, karelsk björk, skurna detaljer, stoppad sits, randig klädsel, höjd ca 100, 228x64 cm

Smärre ytskador, ngt skadad klädsel, ett bakre ben saknas

404591

2016-09-11