Tavleramar 17/1800-tal

Tavleramar 17/1800-tal
Tavleramar 17/1800-tal
Tavleramar 17/1800-tal
Tavleramar 17/1800-tal
Tavleramar 17/1800-tal
Tavleramar 17/1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAMAR, 17/1800-tal, varav 2 förgyllda och 1 svärtad, delvis dekor i pastellage, yttermått/ innermått ca 120x90/ 102x72, 86x75/ 72x61, 107x86/ 92x71 cm

Skador

404604

2016-09-11