Sidobord barock

Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock
Sidobord barock

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDOBORD, valnöt samt valnötsrot, 1700-tal, barock, sargen med låda, spiralvridna och svärtade ben med fotkryss, klotfötter, höjd ca 77, 88x48 cm

Bruksslitage

404620

2016-09-11