Skrivbord valnöt

Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, valnöt samt valnötsrot, 1800-tal, Karl Johan, skinnklädd skiva, 3 lådor, 2 hurtsar, skåpsdörrar med bakomliggande hyll- och lådinredning, höjd ca 82, 124x70 cm

Slitage, fläckar, en lådfront senare (furu), nyckel saknas, vissa lås borta

404632

2016-09-11