Skedar silver 18-1900-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, 15 dlr, silver, mestadels 1800-tal, varierande modeller bland annat gammal fransk, engelsk snäck och varierande tillverkare, längd ca 12,5-22 cm, vikt ca 490 g
Smärre slitage, delvis med gravyr
404635
2016-09-11