Skedar silver 18-1900-tal

Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal
Skedar silver 18-1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

SKEDAR, 15 dlr, silver, mestadels 1800-tal, varierande modeller bland annat gammal fransk, engelsk snäck och varierande tillverkare, längd ca 12,5-22 cm, vikt ca 490 g

Smärre slitage, delvis med gravyr

404635

2016-09-11