Väggur Paul Garnier

Väggur Paul Garnier
Väggur Paul Garnier
Väggur Paul Garnier
Väggur Paul Garnier
Väggur Paul Garnier
Väggur Paul Garnier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, urtavlan märkt Paul Garnier, (1801-1869 Paris), förgylld metall, rosettkrön, höjd ca 20 cm

Ej funktionstestat. Slitage, smärre repor och bucklor

404642

2016-09-11