Bordspendyl brons

Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons
Bordspendyl brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, bronsfodral med urtavla och detaljer i porslin, slagfunktion, urverket märkt Hy Marc, Paris, numrerat 51834, höjd 41 cm, länd 40 cm, nyckel och pendel finns

Ej funktionstestad. Slitage

404645

2016-09-11