STIG "SLAS" CLAESSON illustrationer

STIG
STIG
STIG
STIG

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Illustrationer till "Petter och Lisa", Pojken och brevbäraren, signerade och daterade Stig Claesson 75, pastell/krita på smörpapper, bladmått 42x59 vardera

Oramade, gulnader och smärre revor i marginalen

404650

2016-09-11