STIG "SLAS" CLAESSON illustration
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Illustration till "Petter och Lisa", Kattmannen, signerad och daterad Stig Claesson 75, pastell/krita på smörpapper, bladmått 42x59
Oramad, gulnader och smärre revor i marginalen
404658
2016-09-11