Munkpanna 1800-tal koppar

Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar
Munkpanna 1800-tal koppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MUNKPANNA, 1800-tal, koppar, hjärtformad mittdel, handtag i smidesjärn, otydlig märkning, längd ca 60 cm

Slitage, fötter saknas, smärre skador

404662

2016-09-11