STIG "SLAS" CLAESSON illustrationer
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Illustrationer till "Petter och Lisa", Tjuren och Mjölkbonden, signerade och daterade Stig Claesson 75, pastell/krita på smörpapper, bladmått 42x59 vardera
Oramade, gulnader och smärre veck i marginalen
404663
2016-09-11