STIG "SLAS" CLAESSON illustration
2016-09-12
404666
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Illustration till "Petter och Lisa", Vildhästar, signerad och daterad Stig Claesson 75, krita på smörpapper, bladmått 42x59
Oramad, smärre hanteringsveck och revor i marginal