Karmstolar 1700-tal Louis Quinze

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, valnöt, 1700-tal, Louis Quinze, skuren dekor, klädsel i gobelängteknik, sitthöjd ca 43 cm

Skador, slitage, klädseln med skador

404672

2016-09-11