Eardy Norton fickur silver 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EARDY NORTON, fickur, silver, 1700-talets slut, mineralglas, manuellt uppdrag, datum + repetition, spindelgång, diameter 54 mm, vikt ca 140 g

Fungerar ej, signerad i urverk och urtavla, saknar ytterboett.

404680

2016-09-20