Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt A. A. S. Mora, vitmålat, dekor i guld, höjd ca 200 cm
Lösa delar, skador
404681
2016-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här