Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad Siri Derkert i plåten, litografi, pt, 49x64 cm
Oramad
404688
2016-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här