Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm
404694
2016-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här