James Coignard carborundum
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm
Kuntoraportti
404694
Päivämäärä:
2016-09-11