James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm

Kuntoraportti

404694

Päivämäärä:

2016-09-11