Fåtöljer design Kenneth Bergenblad

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, fåtöljer, 1 par, 1980-tal, Spidermodell, för DUX, kromad benställning, textilklädsel, märkta Dux, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med slitage och fläckar

404696

2016-09-11