Saxlampa teak 1950-tal

Saxlampa teak 1950-tal
Saxlampa teak 1950-tal
Saxlampa teak 1950-tal
Saxlampa teak 1950-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPA, s.k. saxlampa, teak, 1950-tal, längd ca 35-110 cm

Smärre skador

404698

2016-09-11